En

معرفی بیشتر مانسون

بعد از 15سال سابقه خوب در عرضه غذاهای آسیایی شرقی و خاطره سازی برای مهمانان داخلی و خارجی، این بار نیز رستوران ویژه مانسون، با پایبندی به تمام آن خاطرات خوب و به یادماندنی می خواهد از مهماناناش پذیرایی كند. سال 1998 میلادی بود كه در مركز خرید گاندی رستورانی افتتاح شد كه توانست بخش عمده ای از علاقه مندی های غذابازهای آسیای شرقی را پوشش دهد و غذاهای متنوع و خوبی از كشورهای هند، چین، تایلند، سنگاپور را ارائه نماید.

این روزها نیر رستوران مانسون با منویی پر از غذاهای هیجان انگیز و البته شیوه ای منحصر به فرد در مهمان داری منتظر آن هایی است كه دوست دارند«مانسونی» شوند. چگونه می شود مانسونی شد؟ برای مانسونی شدن قبل از همه چیز باید بدانید كه این برند در سراسر تهران هیچ شعبه دیگری به غیر از مركز خرید گاندی ندارد. پس با احترام به تمام فعالین حوزه رستوران داری كه تحت عناوین«مانسون گروپ»، «لانژ»، «تماشا» و... فعالیت می كنند، مهمانان رستوران بدانند كه مانسون تحت هیچ عنوان دیگری به غیر از این عنوان فعالیت نمی كند. ضمن اینكه صفحه ویژه هواداران مانسون در شبکه های اجتماعی راه اندازی شده و تا الان هم 1800نفر در این شبكه ها عضوشده اند.

ضمنا شما از طریق سایت اینترنتی رستوران هم می توانید مانسونی شدن خود را اعلام كنید. ثبت نام از این طریق چند ویژگی مهم دارد. مثلا شما با ورود به این بخش می توانید اسم، آدرس، ایمیل و شماره تلفن خود را ارائه كرده و در انتها روزی که در زندگیتان مهم است را برای مانسون مشخص كنید. با این كار، از یک هفته قبل از آن روز، در مورد تعداد مهمان ها و ذائقه ها با شما جهت هماهنگی های لازم تماس گرفته می شود تا در آن روز با گل آرایی مخصوص VIPمیز شما كاملا مجزا از میزهای دیگر شود. البته مانسون بنا به موضوعیت خاص آن روز کیک تولد، یا هدیه با مناسبت خاص برای شما تدارك می بیند كه به همراه سبد گل سر میز آورده می شوند. نكته هیجان انگیز هم اینكه پیش غذا و دسر آن روز خاص را نیز مهمان مانسون خواهید بود.

Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text Alternate Text
Copyright Monsoon 2014