به گزارش ایرنا، در این بازدید که نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه این شهرستان نیز حضور داشتند، استاندار آذربایجان غربی از نزدیک با مشکلات تولیدکنندگان این واحدها آشنا شد و دستورت لازم را برای حل برخی از آنها صادر کرد.

در حاشیه این بازدید محمدصادق معتمدیان همچنین از زیرساخت‌های شهرک صنعتی مهاباد نیز بازدید کرد.

استاندار آذربایجان غربی عصر روز گذشته وارد شهرستان مهاباد شده و در بدو ورود پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای این شهرستان به شهر خلیفان و روستاهای آن رفت و در جمع مردم این منطقه حاضر شد.

قرار است در جریان سفر به مهاباد، معتمدیان با مردم بخش‌ها، شهرها و روستاهای این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرده و در راستای بررسی میدانی مشکلات این شهرستان بازدیدهایی نیز داشته باشد.

استاندار آذربایجان غربی در این سفر ضمن نشست با منتخبان اقشار مختلف مردم، فعالان اقتصادی، تجار و بازرگانان و دیدار با خانواده معزز شهدا، آخرین وضعیت روند اجرای پروژه‌های عمرانی این شهرستان را نیز بررسی می‌کند.

معاونان استاندار آذربایجان‌غربی، مدیران استانی و ستادی استانداری نیز در این سفر برنامه هایی چون بازدید از زیرساخت‌های حمل و نقلی، بازدید و بررسی وضعیت پروژه‌ها و واحدهای مشکل دار، نشست با دهیاران، برگزاری میز ارتباطات مردمی در محل کانون فرهنگی و تربیتی فجر شهرستان مهاباد، دیدار چهره به چهره با مردم و برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان را در دستور کار سفر خود به این شهرستان قرار خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.