شاید بتوان با توجه به نوع صنایعی که برای استفاده از نوارهای نقاله بارگیری سبک بهره می برند، این محصول را به دو نوع سبک و سنگین تقسیم نمود. همان گونه که از نام نوار نقاله بارگیری سبک شاید بتوانید حدس بزنید به نظر می رسد این محصول بیشتر در صنایع سبک نظیر صنایع تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی مانند گوشت مرغ ، بهداشتی و امثال آنها مورد استفاده قرار می گیرید. همچنین ممکن است اندازه و وزن انواع نوار نقاله بارگیری سبک با توجه به حجمی که می توانند تحمل و جابجا کنند نیز متفاوت باشد که ایم موضوع احتمالا بر سهولت و هزینه حمل و جابجایی خود نوار نقاله تاثیر منفی می گذارد.

کاهش هزینه ها را شاید بتوان یکی از مهم ترین گزاره ها در مدیریت موفق یک مجموعه اقتصادی و تولیدی دانست. مجموعه آراد برندینگ از جمله شرکت های موفق در این زمینه می باشد. به نظر می رسد برای کاهش هزینه ها لازم است به مواردی نظیر کاهش هزینه مصرف انرژی، کاهش هزینه تهیه مواد اولیه و کاهش هزینه تولید توجه نمود. شاید بتوان گفت تهیه وسایلی نظیر نوار نقاله مانند گیربکس جرثقیل با قیمت ارزان تر یکی از مواردی است که می تواند هزینه نهایی تولید را کاهش داده و ضمن کمک به افزایش سود نهایی مجموعه اقتصادی به مصرف کننده نهایی نیز در خرید محصول نهایی با قیمت مناسب تر کمک نماید.

نوار نقاله بارگیری دست دوم

به صورت کلی ممکن است بتوان گفت نوار نقاله دستگاهی است که به شکل یک صفحه متحرک است که از لاستیک و فلز تشکیل شده است و توسط یک گیربکس جرثقیل و موتور حرکت می کند گفته می شود نوار نقاله با توجه به مقدار وزنی که قادر به تحمل آن است، مدت استفاده و نوع کارکرد انواع گوناگونی دارد که از آن میان می توان به نوار نقاله بارگیری اشاره نمود.

همانگونه که از نام نوار نقاله بارگیری ممکن است بتوانید حدس بزنید این محصول برای بارگیری و جابجایی محصولات مختلف در صنایع گوناگون کاربرد دارد. گفته می شود ساختار این نوارهای نقاله مشابه نوارهای نقاله استاندارد و ثابت است و تنها از نظر اندازه با آنها متفاوت هستند و طول کوتاه تری نسبت به نوارهای نقاله ثابت و استاندارد داشته و افزون بر آن روی ارابه یا چرخ سوار هستند که به نظر می رسد به آنها قابلیت و توانایی جابجایی می دهد و به منظور استفاده در مسیرهایی که متغیر، ترکیبی یا پر پیچ و خم هستند ابداع شده اند و در صنایع مختلف نظیر بارگیری سیمان و استفاده در معادن از آنها بهره می برند.

در سالهای گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی که به خاطر خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریمها بر اقتصاد کشور تحمیل شد استقبال مردم به نوار نقاله دست دوم بیشتر شده است و روند تضعیف ریال به عنوان پول ملی کشور که شاید بتوان گفت به خاطر سیاستهای اقتصادی غلط و مسائل اقتصادی و غیر اقتصادی دیگر چندین دهه قبل شروع شده است شدت بیشتری یافته است که موجب افزایش نرخ تورم و گرانی مداوم و فراگیر در بازار داخلی شده باشد.

نوار نقاله بارگیری کشویی

تولیدکنندگان، این دستگاه را با توجه به نیاز مشتریان تولید و در واقع قطعات مختلف دستگاه و قابلیتهای آن بنا به درخواست مشتریان قابل تغییر می باشد، حتی تولیدکنندگان می‌توانند از قطعات درخواستی مشتریان در تولید این دستگاه استفاده کنند تا رضایت کامل آنها را جلب کنند.

بدنه این دستگاه معمولاً از مقاوم ترین مواد موجود در بازار مانند فولاد تولید می شود و طول و عرض دستگاه در اندازه های مختلفی با توجه به تقاضای مشتری تهیه می شود و به طور کلی نقشه ای که بر اساس آن دستگاه را تولید می کنند، قبل از فرآیند تولید به مشتری ارائه می‌شود و با تایید ایشان روند تولید انجام می شود.

بازار فروش نوار نقاله کشویی دست دوم در کشور

معمولاً این نوع نوار نقاله کشویی برای مکانهایی استفاده می شود که در آنجا فضا کم است، زیرا این محصول قابلیت تا شدن دارد و فضای زیادی را اشغال نمی کند و می توان در فضاهای کوچک از آن استفاده کرد. همچنین این محصول را در ابعاد کوچک تر و باریک تر تولید می کنند تا کارایی خود را در فضاهای کوچک از دست ندهد.

کیفیت نوارهای نقاله بستگی به جنس آنها دارد یعنی اگر از مواد با کیفیت تولید شده باشند، کیفیت و کارایی لازم و کافی را خواهند داشت و همچنین کیفیت آنها می تواند مربوط به داخلی و خارجی بودن آن باشد که هم اکنون در ایران محصولاتی از این قبیل تولید می شود که قابل رقابت با دستگاه های خارجی هستند و از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.

*** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.