«خلیل عبداللهی» روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: یکی از اصلی ترین مشکلات بر سر راه هیات نداشتن بودجه مشخص است که البته این موضوع تنها مشکل البرز نیست بلکه در تمام هیات های کشور این مهم به چشم می خورد.

وی با اشاره به اینکه هزینه های برگزاری رقابت ها و میزبانی ها بسیار بالا رفته است اظهار داشت: نداشتن بودجه از یک سو و بالا رفتن هزینه ها ترمز دستی برای برگزاری رقابت ها به خصوص رقابت های کشوری در البرز شده است.

عبداللهی گفت: این در حالی است که البرز فاقد خوابگاه می باشد و این نیز به مشکلات ما دامن زده است.

وی ادامه داد: پیدا کردن حامی مالی از سوی بخش خصوصی با توجه به اینکه مشوق هایی برای حضور این بخش در ورزش در نظر گرفته نشده سبب شده تا تمایلی از سوی این شرکت ها برای حمایت از ورزش های کارگری وجود نداشته باشد.

رییس هیات ورزش کارگری در البرز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه با وجود این مشکلات اما این هیات توانسته پویایی را به بخش کارگری استان برگرداند خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۳۹ پویش در قالب کاروان نشاط در روزهای دوشنبه در کارخانجات و صنایع استان برگزار کردیم که این برنامه تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

عبداللهی ادامه داد: اعزام به رقابت های کشوری، برگزای رقابت های متعدد استانی از جمله پیاده روی، پرورش اندام و آمادگی جسمانی از دیگر برنامه هایی است که با هدف توسعه ورزش های کارگری در البرز انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.