به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس ۱۴ شهریور در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هوادار تهران رفت و موفق شد با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد و سومین برد پیاپی خود را جشن بگیرد.

این هشتمین بازی بدون باخت سرخپوشان تهرانی در لیگ برتر بود. شاگردان گل‌محمدی بعد از شکست ۲ بر یک در هفته بیست و هفتم لیگ بیست و یکم مقابل سپاهان دیگر رنگ شکست را نچشیده‌اند و پنج پیروزی و سه تساوی برای آنها به ثبت رسیده است.

یحیی گل‌محمدی نیز علی‌رغم شروع نه‌چندان خوب در این فصل موفق شده بهترین عملکرد خود در پنج هفته ابتدایی لیگ با پرسپولیس را به دست بیاورد. او در لیگ‌های دوازدهم و نوزدهم از اواسط فصل به مسابقات اضافه شد اما در لیگ‌های ۲۰، ۲۱ و ۲۲ شاهد حضور او از ابتدا بودیم.

قهرمان هفت دوره لیگ برتر در بیستمین دوره، پس از پنج هفته شکستی را متحمل نشد. آنها با ۲ برد و سه تساوی و پنج گل زده و یک گل خورده به ۹ امتیاز تا پایان هفته پنجم نائل شدند.

یحیی و تیمش در لیگ بیست و یکم علی‌رغم شروع خوب در ۲ هفته ابتدایی با افتی محسوس مواجه شدند و تا پایان هفته پنجم به امتیاز هشت رسیدند. ۲ برد، ۲ تساوی و یک باخت برای سرخپوشان به ثبت رسید. آنها هفت گل زدند اما پنج بار هم دروازه‌شان باز شد.

اما این فصل. تیم یحیی پس از متحمل شدن ۲ تساوی بدون گل، در سه دیدار بعدی توانست از سد تیم‌های آلومینیوم اراک، صنعت نفت آبادان و هوادار تهران بگذرد تا حالا با ۱۱ امتیاز صدرنشین لیگ باشد. تنها گل دریافتی آنها از روی نقطه پنالتی بوده و در طرف دیگر ماجرا ۶ گل وارد دروازه رقبا کرده‌اند.

باید دید این شروع جذاب برای پرسپولیس به چه نتیجه‌ای منتج خواهد شد.

فراتر از ۲۰ و ۲۱؛ بفرمایید بهترین ورژن پرسپولیسِ یحیی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.