به گزارش روز شنبه ایرنا، در این مسابقات که با شرکت ۳۵ شناگر در قالب ۱۲ تیم در استخر شیرجه میرداماد تبریز برگزارشد شناگران تیم های شهید نوفلاح الف و ب، دلفین البرز، استخر ۹ دی، مدرسه شنای رعد شهریار، آراز تهران الف و ب، کردستان الف، الفا تبریز، مدرسه شنا کامل، استخر شیرجه میرداماد و استخر میرداماد با هم به رقابت پرداختند که نتایج زیر به دست آمد:

در ماده ۱۰۰ متر آزاد صدرا چراغی از تیم شهید نوفلاح تهران الف با زمان یک دقیقه ۵ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه اول شد، در ۵۰ متر قورباغه نیز همین شناگر با زمان ۴۰ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه زودتر از همه به خط پایان رسید.

این شناگر در ماده ۵۰ متر پروانه نیز با رکورد ۳۲.۹۴ ثانیه اول شد و در ۱۰۰ متر کرال پشت نیز با زمان یک دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه به قهرمانی رسید.

در ماده ۵۰*۴ متر مختلط تیم دلفین البرز با ترکیب شهراد کلانترزاده، کیان دره شولیف رادین مالکی و محمود سالاروند با زمان ۲ دقیقه ۴۷ ثانیه و ۲۷ صدم ثانیه اول شد.

در ماده ۲۵ متر پای دلفین صدرا چراغی از تیم شهید نوفلاح تهران الف با زمان ۱۷.۵۳ ثانیه اول شد و در ۲۰۰ متر آزاد نیز همین شناگر با زمان ۲ دقیقه و ۲۴ ثانیه و ۸۱ صدم ثانیه به عنوان نفر اول به خط پایان رسید.

در ماده های ۱۰۰ متر قورباغه، ۵۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر آزاد نیز صدرا چراغی به ترتیب با زمان های یک دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۶۳ صدم ثانیه و ۳۷.۵۰ ثانیه و ۳۰ ثانیه و ۷۳ صدم ثانیه به عنوان اولی دست یافت.

و در ماده ۶*۵۰ متر آزاد تیمی، تیم دلفین البرز با ترکیب رادین مالکی، مهبد سالاروند، آرشا شرقی، کیارش افشار، کیان دره شولی و شهراد کلانترزاده و زمان سه دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه به مقام قهرمانی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.