به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالله طاهری روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت استفاده از همه ظرفیت‌های استان البرز در جهت توسعه خیر ،کاهش فقر و محرومیت افزود: مراکز نیکوکاری کمیته امداد امام (ره) البرز در زمینه‌های مسکن، درمانی، فرهنگی ورزشی، حقوقی، اشتغال و معیشت نیازمندان مشغول فعالیت هستند.
وی بابیان اینکه هم‌زمان با نزدیک شدن به اربعین حسینی(ع)، پزشکان نیکوکار با حضور در مصلی گرمدره به یاری بیماران نیازمند آمدند بیان داشت: پزشکان نیکوکار مرکز نیکوکاری ایران اسلامی به ۳۰۰ مددجو و نیازمند خدمات درمانی رایگان در زمینه‌های دندانپزشکی پزشک عمومی، قلب، ریه، زنان، جراحی لثه، داروخانه، غربالگری، مشاوره و طب فیزیکی ارائه کردند.
رییس کمیته امداد منطقه یک کرج بابیان اینکه مشارکت در امور نیکوکاری فقط به کمک نقدی و کالا منحصر نمی‌شود و هر شهروند علاقه‌مند به مشارکت در رفع فقر و محرومیت از جامعه می‌تواند با توجه به تخصص خود به نیازمندان خدمت کند گفت: در این دو روز بیش از ۷۰۰ میلیون تومان هزینه خدمات به این ۳۰۰ نفر از نیازمندان و مددجویان البرزی ارائه شد.
طاهری افزود: مراجعه حضوری به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام (ره) و ۴۰۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز، تماس با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ و واریز کمک نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ راه‌های مشارکت مردم نیکوکار در این طرح است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.