به گزارش ایرنا، بیژن طاهری در گفت‌وگویی تلویزیونی با برنامه ورزش و مردم درباره ادعای اشتباهات داوری علیه استقلال اظهار داشت: از هفته اول با اشتباهات داوری دست به گریبان هستیم. چون قبول داریم اشتباهات داوری جزوی از فوتبال است، از هفته اول سکوت کردیم ولی در بازی با پیکان اشتباهات داوری به اوجش رسید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دیگر گذشت دورانی که بازی‌ها پنج بر یک می‌شد. فاصله تیم‌ها کم شده و یک گل می‌تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. ما به پیکان گل زدیم و کمک داور که در زاویه خوبی هم قرار داشت، خطایی نگرفت و به سمت وسط زمین حرکت می‌کرد که اعلام گل کند ولی موعود بنیادی‌فر با وجود اینکه دید کامل نداشت، خطا اعلام کرد. ای کاش داور با کمک خود مشورت می‌کرد. در صحنه برخورد توپ با دست مدافع پیکان هم کم‌تجربه‌ترین داور هم می‌توانست پنالتی بودن آن را تشخیص دهد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال همچنین بیان داشت: حق هواداران ما در حال تضییع شدن است و آنها به امید موفقیت تیم محبوب‌شان به ورزشگاه می‌آیند. یک بازی می‌تواند یک بر صفر تمام شود. خیلی از نتایج اینگونه رقم می‌خورد. ما نمی‌گوییم داوران به ما کمک کنند، ما خودمان می‌توانیم گل بزنیم اما انتظار داریم گل درست ما را مردود اعلام نکنند.

وی درباره نتایج استقلال در این فصل گفت: پارسال از هفته سوم به بعد چند بازی ما مساوی شد ولی سه هفته زودتر قهرمان شدیم. این لیگ ادامه دارد و قول می‌دهم روز به روز بهتر شویم. امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم. از این هفته استقلال متفاوتی را خواهیم دید و امیدوارم سه امتیاز مسابقه بعدی را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.